021-2969

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات عمومی

فعالیت وب سایت هتل با تعطیلات مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران مجموع قوانین مدون جرایم اینترنتی و مجموع قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی بوده و هرگونه مطالب مغایر با شئونات اخلاقی و قوانین جمهوری اسلامی ایران از سوی کاربران در این وب سایت ممنوع است.

خدمات و محتویاتی که توسط هتل با تعطیلات تولید و عرضه می گردند صرفاً جهت استفاده در این وب سایت می باشد- هیچ فرد حقیقی و حقوقی اجازه سوء استفاده از مطالب این وب سایت را ندارد.

قوانین و مقررات رزرو در وب سایت هتل با تعطیلات

· زمان ورود و خروج از هتل در قسمت رزرو هتل و ایمیل تایید رزرو ذکر شده و مسافر باید مطابق با آن زمان بندی عمل کند، در صورت اشتباه و عدم رعایت زمان بندی هیچ مسئولیتی بر عهده وبسایت هتل با تعطیلات نبوده و کلیه عواقب احتمالی متوجه مسافر خواهد بود. (زمان تحویل اتاق ساعت 14 و تخلیه ساعت 12 می باشد)

· انجام رزرو فقط شامل رزرو هتل بوده و مواردی چون حمل و نقل، پارکینگ، اجاره‌ی خودرو و... را شامل نمی‌شود.

· اطلاعات شخصی وارد شده توسط کاربران باید صحیح و دقیق و مطابق با نام مندرج درشناسنامه و پاسپورت، تعداد مسافران، سن و...باشد. در صورت عدم انطباق یا نادرستی اطلاعات، مسئولیتی متوجه‌ وبسایت هتل با تعطیلات نخواهد بود.

· هزینه‌ی استفاده از امکاناتی که در قرارداد نیامده بر عهده‌ی مسافر است، و باید مستقیماً با هتل تسویه شوند. این امکانات ممکن است طیف متنوعی نظیر: اینترنت، استخر، جکوزی، سونا، نوشیدنی‌ها و خوراکی‌های داخل محوطه‌ی هتل یا مینی‌بار اتاق را در بربگیرند.

· ممکن است در جریان پرداخت ارتباط شبکه‌ای قطع شود. این مشکل توسط بانک برطرف می‌شود. اگر از حساب شما مبلغی کسر شود این مبلغ توسط بانک به حسابتان برخواهد گشت و مسئولیتی در این زمینه متوجه هتل با تعطیلات نیست، هر چند هتل با تعطیلات در این زمینه پی‌گیری مربوطه را خواهد داشت.

· در صورت کنسلی ، مبلغ قابل پرداخت صرفا به حساب پرداخت کننده رزرو واریز می گردد.

· توجه به احتمال وجود امکان کنسلی، تغییر نام و تغییر مدت اقامت به هر علت ، لازم است آگاه باشید هتل های ایران برای این شرایط قوانین یکسانی ندارند و می بایست بعد از اعلام کنسلی کنترل شود.

· تایید رزرو از سوی کاربران به معنای تایید قوانین مقررات فسخ هم می باشد.
تاریخ ایجاد: سه شنبه 20 شهريور 1397
آخرین بروز رسانی: سه شنبه 20 شهريور 1397
تعداد بازدید: 2013

 
لوگولوگولوگولوگو
عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از همیشه به ما نزدیکتر خواهید بود
ما را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

اینستاگرامتلگرام
7روز هفته 24 ساعته با شماییم
پشتیبانی مرکز رزرواسیون : 09305978871